Greitas įdegis – kuo skiriasi Express įdegis nuo įprasto?

Greitas įdegis – Express. Kuo jis skiriasi nuo įprasto purškiamo įdegio? Vienas dažniausių klausimų, pasitaikančių mano darbe. Iš esmės, tai – visiškai tas pats. Skirtumas tik toks, kad naudojant Express įdegį, klientės pačios reguliuoja įdegio spalvą ir jį laikyti reikia trumpiau. Įprastą įdegį reikia laikyti ne mažiau nei 8 valandas. Jį paprastai renkasi tos, kurios purškiasi ryte ir iš karto po procedūros keliauja į darbą ar turi kitų reikalų, tad neturi laiko greitu metu palysti po dušu. Taip pat šį variantą rekomenduoju toms, kurios purškiasi vėlai vakare. Tam, kad nereikėtų iki išnaktų laukti kol bus galima palysti po dušu, su įdegiu galima miegoti ir jį nuplauti ryte.

Greitas įdegis taip pat turi būti prižiūrimas

Svarbu atminti, kad jei pasirinkote miegoti su įdegiu, turite dėvėti pižamą su ilgomis rankovėmis ir kelnėmis. Norint išgauti tobulą įdegį, reikia vengti odos su oda kontakto. Taip pat neverta pergyventi, kad įdegis, su juo miegant per naktį, bus per ryškus, nes tuo metu jis ant kūno išbus gerokai ilgiau. Ryškumas bus toks pats kaip ir nuplovus jį po 8 valandų. Nes DHA (pagrindinė sudedamoji dalis, suteikianti įdegį) po tiek laiko nustoja “dirbti savo darbą”. Visgi mano “favoritas” yra Express įdegis. Su juo galima išgauti kokį tik nori įdegio ryškumą – nuo itin švelnaus iki labai intensyvaus.

Purškiamas įdegis Kaune Dorè

Kaip reguliuoti įdegio intensyvumą?

Norint subtiliai švelnaus atspalvio, užtenka įdegį palaikyti 2 valandas. Renkantis dažniausią – Medium (vidutinio ryškumo) spalvą, įdegį nuplauti reikia po 3-4 val. O jei norite ryškaus įdegio, reikės palaukti 5 valandas ar daugiau. Taigi, lyginant su įprastu įdegiu, jį laikyti reikia gerokai trumpiau ir tai labai didelis privalumas. Ypatingai vasarą, kuomet karšta, prakaituojame, įdegį nusiplauti norisi kuo greičiau. O ir laikant jį trumpiau, mažėja tikimybė padaryti kažką, kas galėtų įdegį apgadinti. Pavyzdžiui, sušlapti, apsilieti, sulyti ar pernelyg suprakaituoti. Visgi, visiškai nesvarbu kurį variantą pasirinksite – abiem atvejais džiaugsitės tobulu auksiniu įdegiu. O gal verta paeksperimentuoti ir išbandyti abu? Procedūrai užsiregistruoti galite paspaudę čia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *