paslaugos

Purškiamas įdegis Kaune

Purškiamas įdegis Kaune - greita ir maloni procedūra

Purškiamas įdegis Kaune – tai maloni ir greita procedūra procedūra. Jos metu Jūsų kūnas bus padengiamas švelniu ir žaviu įdegiu, tarsi ką tik grįžus iš saulėtų atostogų.

Tai puiki saulės vonių ir soliariumų alternatyva, leidžianti džiaugtis nuostabiai įdegusiu kūnu vos per 20 minučių (įskaitant nusirengimą ir apsirengimą).

Po įdegio procedūros procesai Jūsų odoje vyksta dar 24 val. Tad tikrasis rezultatas išryškėja tik po paros. Procedūros kaina – 35 €.

DUK

Purškiamas įdegis Kaune - net ir jautriai odai

Purškiamas įdegis nealergizuoja, nedirgina net ir jautriausios odos, todėl yra tinkamas visoms. Net ir besilaukiančioms ar žindančioms moterims. Kurios gali mėgautis sveikai ir gražiai įdegusia oda, nebijodamos pakenkti savo mažyliui.

Purškiamo įdegio sudėtis yra organiška, be koncervantų, parabenų, alkoholio ar cheminių medžiagų. Jūsų oda bus prisotinta vitaminais ir drėkinama dar kelias dienas po procedūros. Įdegis nepalieka lipnumo jausmo, blunka tolygiai. Nejaučiamas joks specifinis kvapas. Tinka jautriai, problematiškai ar sausai odai

įdegio purškimas

Pasirenkamas įdegio atspalvis ir intensyvumas

Meistras, atsižvelgęs į Jūsų odos tipą ir lūkesčius, parinks tinkamiausią įdegio intensyvumą. Jį galėsite pasirinkti nuo subtiliai švelnaus iki ryškaus.
Taip pat galite rinktis Express įdegį ir spalvos intensyvumą reguliuoti pati.

Naudojant įprastą įdegį, jį nuplauti reikia po 8 val. arba daugiau (jeigu purškėtės vakare ir miegojote su įdegiu). Jei buvo naudojamas Express įdegis, jį nuplauti reikia pagal pageidaujamą rezultatą. 1 val. – švelnus; 2-3 val. – vidutinis; 4 val. – tamsus; 6+ val. arba per naktį – labai tamsus. Nesvarbu kokį įdegį pasirinksite, įdegio išlaikymas bus lygiai toks pats, tiesiog pasirinkdamos Express įdegį pati reguliuojate spalvos intensyvumą.

Purškiamas įdegis Kaune

Purškiamo įdegio privalumai