Purškiamo įdegio miestrė

Apie mane

Labas!

Susipažinkime, mano vardas Eglė.

Tie, kas mane pažįsta, žino, jog esu lengvai pamišusi dėl noro, kad viskas būtų tobula. Kalbu ne tiek apie išorinį grožį, bet daugiau apie dėmesį detalėms, kurių dažnai niekas net
nepastebi, apie sveikatą, apie siekimą daryti tik gerai arba nedaryti visai.

Kaip mano geriausia draugė iš manęs vis pasijuokia, kai dar vaikystėje lakuodamasi nagus su mamos laku, nepavykus idealiai nusilakuoti vieno nago, nusivalydavau juos visus ir darbą pradėdavau iš naujo.

Nesididžiuoju tuo, nes gyvenime tai sukelia daug bereikalingo streso. Bet visgi darbe paprastai tai atneša labai gerus rezultatus.

Ir nors jaunystėje labai krimtau mokslus ir turėjau eiti visai kita kryptimi, grožis ir estetika visada buvo tai, kas mane žavėjo. Todėl jau 11 metų dirbu grožio srityje.

 

Apie mane Dorè purškiamas įdegis
Eglė Dimšienė Dore

O dabar apie tai, kas mane paskatino pradėti savo svajonių veiklą

Pamenu save nuo vaikystės, kai su pirmaisiais šiltesniais saulės spinduliais rodės mano kūnas net per drabužius sugebėdavo įgauti auksinį atspalvį. O vasarai tik prasidėjus jau vaikščiodavau kaip ką tik grįžus iš ilgų saulėtų atostogų. Visgi bėgant metams, keitėsi ir mano oda. Norimą įdegį pasiekti darydavosi vis sunkiau. O atsiradus vaikams, gulėti ir degintis tapo pernelyg didele prabanga. Tačiau labiausiai mane ėmė gąsdinti saulės daroma žala mano odai, jau nekalbu apie pagreitintą odos senėjimo procesą. Tad purškiamas įdegis man pasirodė nuostabi alternatyva leidžianti mėgautis nuostabiai įdegusiu kūnu ištisus metus, vos po keliolikos minučių.

Asmeniškai man, švytinti, gražiai įdegusi oda asocijuojasi su gyvybingumu, sveikata ir netgi padeda sukurti didesnį pasitikėjimo savimi jausmą. Juk ne paslaptis, kad įdegęs kūnas mums priduoda labai daug patrauklumo ir žavesio. Todėl purškiamas įdegis man ne tik darbas, bet pirmiausia mano principus ir vertybes atitinkanti grožio sritis. O tai, kad aš galiu padėti moterims jaustis geriau, jaunatviškiau ir labiau pasitikėti savo kūnu, mane įkvepia būti pačia geriausia savo pačios versija dirbant šį darbą.